üstüne görmüş olsaydım testte hemen çıkar mı yoksa tekrarlamama gerek var mı?

adetim 3 gün ve normal ağrılı sürdü normaldede böyledir ama üstüne görme olabilir diye kafamı karıstırdılar adetim bittikten sonra 6 gün içinde 3 tane test yaptm hepside negatifti tekrar test yapcam yarın merak ettiğim üstüne görmüş olsaydım testte hemen çıkar mı yoksa tekrarlamama gerek var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Üstüne görme veya yerleşme kanaması hakkında o kadar yalan yanlış bilgi dolaşıyor ki internet ortamında ziyaretçilerimizi belki de binlerce kez bilgilendirmek zorunda kalıyoruz.

Üstüne görme nadir görülen bir durum olup sadece gebelerde görülür.
Görülse de sadece bir kere o da gebeliğin anne rahmine yerleşmesi aşamasında görülür.
Konuya dair detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.