uzerime bosaldi iç çamasirim vardi

Adetim bir sure boyunca ayin 25 olurdu .. bir sure boyuncada 15. oldu. nisan ayinda ayin 1.de oldu.. mayis ayini bekledim ayin 4 de sevgilim uzerime bosaldi iç çamasirim vardi ama yinede girer diye korktum.içine girme falan olmadi. hemen eve gittim uzerimi yikadim.. en sonunda 2 gun sonra doktora gi

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetli ilişkilerde hamilelik riski yoktur. Spermin temas ettiğini düşünüyorsanız adet gecikmesi durumunda test yaptırabilirsiniz.