Üzerimizde iç çamaşırı varken hamilelik oluşur mu?

Kız arkadaşımla dün gece sürtünme ile ilişkiye girdim ama benim altımda iç çamaşırım ve şortum onun altında iç çamaşırı vardı sürtünme esnasında boşalma oldu bir kaç kez ve gece kız arkadaşımında iç çamaşırın ıslak olduğunu söyledi hamile olma riski?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda vajinaya meni teması olmamıştır ayrıca kıyafetler üzerinden hamilelik ihtimali yok denecek kadar düşüktür.Fakat adette 7 günü aşan gecikmeler durumunda gebelik testi yaptırabilirsiniz.Bakire gençlerin tercih ettiği bu durumla ilgili tahlil.coma bir çok soru gelmektedir.Bu konuda bilgi sahibi olmak için bu soruların cevaplarından yararlanabilirsiniz.