Vajen kültüründe Candida kültürü candia albicans üredi.

Merhabalar rica etsem sonuclarimi degerlendirirmisiniz. Vajinal kÜLTÜR testi sonucları. Her sahada 5-6 clu cell,2-3 lökosit gram pozitif kokobasiller ve maya görürüldü. Candida kültürü candia albicans üredi. Özel gonokok kültürü neisseria gonorrhoeae üremedi kültür sonucu patojen baktero üremdi. Chlamydya antijeni servical negatif simdiden tesekkürler

Tahlil.com Cevabı : Vajende mantar enfeksiyonu bulunmuş.Bu durumda doktorunuz Candida enfeksiyonu yönünden tedavi uygulayacaktır.