Vajinal bölgede kaşıntı var akıntım var ve alt karın bölgem çok ağrıyor HCG testi yaptırdım 0.18 BİRİM IU/L Ref .değ 0-5 sizce ne olabilir

Hocam 13 Marta adet oldum 19 Marta bitti tarih 10.05.2017.tarihine kadar adet görmemişim vajinal bölgede kaşıntı var akıntım var ve alt karın bölgem çok ağrıyor HCG testi yaptırdım 0.18 BİRİM IU/L Ref .değ 0-5 sizce ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Bu durum gebelikten çok vajinal veya mantar enfeksiyonunu düşündürüyor.Gebelik test sonucunuz da negatif zaten.Bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda vardır.