Vajinal mantarlar ve yaptırılması gereken tahliller nelerdir?

Tahlil.com Cevabı : :Bu konuda talebiniz dikkate alınmıştır.En kısa zamanda vaginal mantar enfeksiyonları ve yapılacak tahliller ile ilgili yazı makale hazırlanacaktır.Uyarınız için teşekkür ederiz.
Kısaca belirtmek istersek vajen kültürü ve vajinadan alınan örneğin mikroskopik incelemesi detaylı bilgi verecektir.