Vücudumda yaklaşık 45 dakikalık bir yaraya birlikte olduğum hayat kadınının vajinal sıvısının çok az da olsa temas ettiğinden şüpheleniyorum...

Vücudumda yaklaşık 45 dakikalık bir yaraya birlikte olduğum hayat kadınının vajinal sıvısının çok az da olsa temas ettiğinden şüpheleniyorum ve bu temas direk olmadı benim elim aracılığıyla oldu sizce hiv testi yaptırmam gerekir mi ilişkide korundum.

Tahlil.com Cevabı : Korunduysanız sorun yok