Vücüt geliştirmeyle uğraşıyorum Tahlilimdeki yüksek çıkan Sonuclar Bunlar,Ne düşünüyorsunuz?

Merhabalar Hocam,20 yaşındayım ,Vücüt geliştirmeyle uğraşıyorum,Hergün ağır idman yapıyorum,Sabah Kan tahlili yaptırtım,Tahlilimdeki yüksek çıkan Sonuclar Bunlar,Ne düşünüyorsunuz? GLUKOZ = 107 KOLESTROL = 236 LDL = 171 CK = 495

Tahlil.com Cevabı : Kullandığız ek besin desteği veya protein içeren ürünler var ise arık kullanmayın sporu biraz azaltın..