WBC 12.7 MCH: 26 MO:3.66 RDW:17.2 Çıktı. Yorumlarsanız sevinirim.

Merhabalar Sabah idrarda kan ve sızı ile birlikte tansıyonum düştü.Hastanede yapılan idrar tahlilinde eritrosit:4587 lokosit:2501 lokosit kümeleri bol berraklık çok bulanık dansite renksiz kan tahlılınde ise WBC 12.7 MCH: 26 MO:3.66 RDW:17.2 Çıktı. Yorumlarsanız sevınırım.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir.Bu durumda bir de idrar kültürü yapılması bilgi verecektir.