Wbc : 15.1 lym% : 11.4 mon% : 2.8 neu% : 85.6 neu# : 12.9 Deride Kızarıklıklar Ve Kaşıntı Var?

wbc : 15.1 lym% : 11.4 mon% : 2.8 neu% : 85.6 neu# : 12.9 Deride Kızarıklıklar Ve Kaşıntı Var Ültiker Dediler Ama Kan Sonuçlarıda Bu Bilgisi Olan Lütfen Yardım Edebilirmi ?

Tahlil.com Cevabı : WBC yani lökosit yüksekliği bir enfeksiyon bulgusu.Enfeksiyona bağlı şikayetleriniz görülüyor olabilir.