wbc 8.4 rbc 4.79 hgb 13.2hct 39.7 bu kan değerleri lenfoma var mı yok mu fikir verir mi sağ kurek kemiği cevresi ve sırt ağrım var emziren anneyim

Merhaba wbc 8.4 rbc 4.79 hgb 13.2hct 39.7 bu kan değerleri lenfoma var mı yok mu fikir verir mi sağ kurek kemiği cevresi ve sırt ağrım var emziren anneyim

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçlarını normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.