Yapılan testte kandaki çinko değerim 135 mg/dl olarak çıktı, bu değer yüksek mi?

Yapılan testte kandaki çinko değerim 135 mg/dl olarak çıktı. bu değer yüksek mi, normal mi ?

Tahlil.com Cevabı : Sanırım yukarıdaki yazıyı okumadan sorunuzu sormuşsunuz,aradığınız bilgi ve normal değerler gayet açık yazıyor