Yardim edin noluur google da arastirdim heryer farkli soyluyor kafayi yicem yardim edin nolur

Yardim edin noluur google da arastirdim heryer farkli soyluyor kafayi yicem yardim edin nolur Sevgilimle hic iliskiye girmedik bakireyim sadece surtunme oldu aramzda .. Erkek arkadasim ustumuzde bise yokken ben yan yatarken sirtima ve yataga bosaldi .. Sirtima cok az geldi geri hep yataga geldii .. Snra kıpırdamadan sildi kendisi sirtimi ve yatagi .. Korkum şu hamile kalma soz konusu falan olurmuu olmaz mii icime bi korku girdi cikmak bilmiyor yardim edermisiniz nolluuur:(

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyunHamileliğin nasıl oluşacağı ve test edilmesine dair detaylı bilgi almak istiyorsanız açılacak sayfanın tümünü dikkatle okuyunuz....