Yaş:52 Cinsiyet: Erkek Anti HBe 0.005 - POZİTİF

Yaş:52 Cinsiyet: Erkek Anti HBe 0.005    -     POZİTİF HBeAg 0.134          - NEGATİF Anti HBs 2.00         -     NEGATİF HBsAg 1^6723     -     POZİTİF HCV 0.148    0    -     1 NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : HBsAG'nin pozitif olması hepatit B virüsü ile temasınız olduğunu gösterir. Bir enfeksiyon hastalıkları ve gastorenteroloji uzmanına muayene olmalısınız.