Yeni evliyim ve cocuk düşünüyoruz.21 nisan yumurtlama tarihimdi.ve biz 18 inden itibaren 2 günde bir birlikte olduk.şuanda kasık bölgemden sadece benim duydugum

 Merhaba hocam ben yeni evliyim ve cocuk düşünüyoruz.21 nisan yumurtlama tarihimdi.ve biz 18 inden itibaren 2 günde bir birlikte olduk.şuanda kasık bölgemden sadece benim duydugum sesler geliyor bi hareketlenme var sanki yumurtlama gibi. bu neden olabilir?bu hamilelik başlangıcı olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde gecikme olmasını bekleyin, en az 1 hafta gecikme olursa da test yaptırın. Belirtiğiniz şekillde hamilelik olup olmadığı anlaşılmaz.