Yorumlar mısınız? ANTİ CMV IGG >475.0^reactive Pozitif ANTİ CMV IGM H0,82 Poz/neg RUBELLA IGG H269.1 Pozitif RUBELLA IGM 0,8 Negatif

Kolay gelsin, 20 haftalık hamileyim, test yaptırdım, 3 prof.a göründüm, her biri farklı birşey diyor, enfeksiyon diyor, korkuyorm ANTİ CMV IGG >475.0^reactive Pozitif ANTİ CMV IGM H0,82 Poz/neg RUBELLA IGG H269.1 Pozitif RUBELLA IGM 0,8 Negatif TOXOPLAZMA IGG 2.9 Negatif TOXOPLAZMA IGM 0,16 Negatif

Tahlil.com Cevabı : Anti CMV IGM testiniz anlaşılan hafif yüksek çıkmış.Bir daha tekrarlatmakta fayda var.Gerekirse avidite testi yapılır.