Yumurtalıklarımın tembel olduğunu

merhaba : ben 19 yaşında bi bayanım 1 yıl 4 aylık ewliyim .adetim düzensiz hep 15 ile 20 gün arası gecikiyor ve 5 aydır korunmuyoruz doktora gttim ve bana yumurtalıklarımın tembel olduğunu söledi ve tarlusal 5 mg verdi ve ben anne olamamaktan korkuyorumm sizce tarlusal dan sonra hamile kalabilir miyim ve ne yapmam gerek ? teşekür ederim

Tahlil.com Cevabı :  Muayene bulgularınızı ve tetkik sonuçlarınını bilmediğimizden kesin bir cevap vermemiz mümkün değildir, doktorunuzun tavsiyelerine uymanızı öneririz..