Yumurtlama donemimde esimle beraber oldum.Prezevatif kullandik.Sonra pen*sini temizledi ,ikinci kez prezervatifsiz birlikte olduk

Selam yumurtlama donemimde esimle beraber oldum.Prezevatif kullandik.Sonra pen*sini temizledi ve ikinci kez prezervatifsiz berbaer oldum ama icime bosalmadi.24 saat gecmeden her ihtimale karsi erresi gun hapi ictim. Ama son 3 gundur akintim var. hamile olma ihtimalim nedir?1 hafta once beraber olduk

Tahlil.com Cevabı : Hamilleik olasılığı az da olsa var.Adetinizde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırırsınız.