Yumurtlamadan sonra 13.gün BETA HCG değerim 72 çıktı. 2 gün sonra 221, 2 gün sonra 667 çıktı. hep üç kat artarken, 1800 lü bir değer beklerken, üç kat değil, ik

Yumurtlamadan sonra 13.gün BETA HCG değerim 72 çıktı. 2 gün sonra 221, 2 gün sonra 667 çıktı. hep üç kat artarken, 1800 lü bir değer beklerken, üç kat değil, iki kat bile artmadı, 667 den 1215 e çıktı. Sizce bir sorun var mı? Yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Kısa aralıklarda yapıldığı için Bhcg değerindeki artışta  bir sorun olduğunu düşünmüyorum.Yine de kadın doğum doktorunuza danışmanızda fayda vardır.