Zevk suyu ile hamile kalmak için tam birleşme gerekli mi?

Hocam merhaba zevk suyuyla hamıle kalınması için tam anlamıyla ilişkîmi olması gerekiyo yoksa sürtünürken vajinaya gelse bişey olurmu bu durum benı gerçekten korkutuyor psikolojım bozuldu

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu sürtünme şeklinde de olsa vajinaya temas ederse hamilelik ihtimali doğar. Ama bu şekilde hamilelik çok düşük bir ihtimal.