0 aylik oglum 10 aydir geceleri agliyarak surerkli uyaniyor yaninda babasini surekli istiyor ne yapmalıyım..

20 aylik oglum 10 aydir geceleri agliyarak surerkli uyaniyor yaninda babasini surekli istiyor yaninda durdugu zaman susuyo yada bizle yatmak istiyo anneyi gece yanindaistemiyo sirf babada baba her yontemi denedim ayi verdim odul vs ise yaramiyo ne yapmamiz gerekiyo artik bu bole olmuyo tsk

Tahlil.com Cevabı : Çocuk psikoloğu ile görüşmenizi öneririz.. Size farklı yöntemler önerecektir..