0.1 ve 0.17 değerinin hamileliği göstermediğini biliyorum. benim sorduğum 0.1 ken 6 gun sonra 0.17 olması normalmi bu hamilelik için bir yükselme belirtisi olab

  0.1 ve 0.17 değerinin hamileliği göstermediğini biliyorum. benim sorduğum 0.1 ken 6 gun sonra 0.17 olması normalmi bu hamilelik için bir yükselme belirtisi olabilirmi. bu olçümler bu sekilde olabiliyormu cunku her zaman 0.1 çıkardı ilk kez o.17 çıkıyor

Tahlil.com Cevabı : Aslında bildiğinizi sanıyorsunuz ama bilmiyorsunuz.Anlamak istemiyorsunuz veya okumuyor yada okuduğunuzu anlamıyorsunuz.Aşağıda sizin için bir daha yazıyoruz yine anlamadıysanız bizim elimizden başka bir şey gelmiyor.Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307