07 Martta yaptırdığım testte beta HCG değeri 330 çıktı. Hamilemiyim?

Merhaba, Son adet tarihim 29.01.2014. 21 Şubatta leke şeklinde kan geldi. 1 Martta yaptığım testte çok açık renkte çubuk oluştu. 07 Martta yaptırdığım testte beta HCG değeri 330 çıktı. Hamilemiyim? Kimyasal gebelik olabilir mi? Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihimaliniz yüksek, ancak beta HCG değerinizin takip edilmesi ve ultrasonografik olarak görüntülenmesi gereklidir..