1 ay 7 günlük kızımın TSH değeri 2,29 Referans Aralığı (0,35-5,6) serbest T4 1,15 Referans aralığı (0,86-1,72)

1 ay 7 günlük kızımın TSH değeri 2,29 Referans Aralığı (0,35-5,6) serbest T4 1,15 Referans aralığı (0,86-1,72) bu 4. tahlil.Daha önceki tahlillerinde serbest t4'ü aynı ama referans aralıkları yüksekti.Dolayısı ile daha önceki referans aralıklarında serbest t4'ü düşük görünüyordu.Nasıl yorumlarsınız?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.