1 ay önce arkadan ilişki yaşadım ve o sıralar adet olmam lazımdı olmadım hemen 1 hafta sonra test yaptım negatif çıktı ?

1 ay önce an*l ilişki yaşadım ve o sıralar adet olmam lazımdı olmadım hemen 1 hafta sonra test yaptım negatif çıktı şimdi ise bacaklarım ağrıyor ve belim ağrıyor adetimin yaklaştığı zamanlar hep böyle oluyor ve idrarımı yaptıktan sonra peçeteyle sildiğim de az kan lekeleri geliyor sizce hamile olma ihtimalim var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamile değilsiniz.