1 ay önce erkek arkadaşımla sürtünme yaşadım adet kanamam devam ediyordu ve üstümüzde giysilerimiz varken bacagıma boşalmıştı, erkek arkadaşım vajinama bile de

Öncelikle merhaba. Ben bundan yaklaşık 1 ay önce erkek arkadaşımla sürtünme yaşadım adet kanamam devam ediyordu ve üstümüzde giysilerimiz varken bacagıma boşalmıştı, erkek arkadaşım vajinama bile deymediğini söylemişti şimdi ise adet kanamam tekrar oldu hamilelikten söz edile bilirmi?

Tahlil.com Cevabı :  Bu tür cinsel beraberliklerde hamilelik şansı normal bir cinsel ilişkiye göre çok daha düşüktür.Ancak spermlerin vajina içine bulaşması durumunda gebelik olasılığından söz edebiliriz.Bu tür bir durumdan kuşkulanıyorsanız şu aşamada yapmanız gereken beklenen adet tarihinizde en az 1 hafta gecikme olursa kan veya idrarda gebelik testi yapılmasıdır.Zaten siz adet görmüşsünüz.Hamilelik, gebelik ihtimali ve gebelik testlerine dair Tahlil.com'un hazırlamış olduğu yazılar ve konuya dair sorulmuş binlerce soru ve cevabı okumak için tıklayınız....