1 ay once korunmali olarak girdigim cinsel iliski sonucu yaptirdigim testte hic bir hastalik bulasmadigi ortaya cikti.

1 ay once korunmali olarak girdigim cinsel iliski sonucu yaptirdigim testte hic bir hastalik bulasmadigi ortaya cikti. Buna ragmen boynum ve koltuk alti agrilari ve ayrica gece terlemeleri geciriyorum bunlarin girdigim cinsel iliskiyle bir baglantisi var mi yoksa agrilarimin nedeni kas agrisi midir.

Tahlil.com Cevabı : Belirtilerin HIV ile ilgisi olmadığı kesin ama başka hangi nedene bağlı ise bunun araştırılması için doktor muayenesi gerekiyor.