1 ay önce sevgilimle sürtünme yolu ile ilişkiye girdiğimi söylemiştim tam boşaldığım esnada prezervatif patladı ?

1 ay önce sevgilimle sürtünme yolu ile ilişkiye girdiğimi söylemiştim tam boşaldığım esnada prezervatif patladı spermlerin gelmiş olmasından korktuk ve hemen 5 saat sonrasında ertesi gün hapı aldı. normal adet günü 28 nisan idi ama 23 nisandan 27 nisana kadar kanaması geldi risk taşıyor mu

Tahlil.com Cevabı : Hayır hamilelik riski kalmamış.