1 aydır bu ilaç sonuca etki etmiş olabilir mi?) WBC 7.4 BA% *4.0 EO% 1.3 RBC 5.01?

Hocam Merhabalar 1 ay önce kan tahlili yaptırmıştım BA değerim normaldi bu ay yaptırdığımda sonuclar aşağıdaki gibidir... Bu sonuç neyi ifade etmektedir (Delik 2.5 mg ilaç kullanıyorum 1 aydır bu ilaç sonuca etki etmiş olabilir mi?)WBC 7.4BA% *4.0EO% 1.3RBC 5.01

Tahlil.com Cevabı : Bazofil değeriniz yüksek, tek başına çok anlam ifade etmeyebilir.Zaten yukarıdaki yazıda da bu konuda detaylı bilgi bulunuyor.