1 aydır şidddetli bel ağrısı çekiyordum fizik tedavi uzmanına gittim. fıtık çıktı. fakat ağrılarım farklı. sağ arka boşluğuma şiddetli ağrı giriyo ve kalçalar

  1 aydır şidddetli bel ağrısı çekiyordum fizik tedavi uzmanına gittim. fıtık çıktı. fakat ağrılarım farklı. sağ arka boşluğuma şiddetli ağrı giriyo ve kalçalarıma yayılıyır. idrar tahlilinde leu 500, sg 11025 çıktı. eritrosit 1-2.kanda hgb hct mcv mch mchc düşük çıktı.sorun var mı teşk

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarınızda enfeksiyon olabilir.Bir üroloji doktoruna muayene olun.