1 aylık bebeğimin tsh değeri 7.43 çıktı. ft3 3.18 ft4 1.28 . doktor tiroidi yüksek dedi.

 1 aylık bebeğimin tsh değeri 7.43 çıktı. ft3 3.18 ft4 1.28 . doktor tiroidi yüksek dedi.sizce nasıl ve bizi ne bekliyor merak ve endişe ediyorum...

Tahlil.com Cevabı : Evet yüksek.Hipotiroidisi olabilir.Bu durumda tedavi olmalı tercihen bir üniversite hastanesinin çocuk endokrinolojisi bölümüne başvurunuz.