1 aylık bir kızım var çok ağladığı için dr a götürdük önce gaz sancısı dediler ?

1 aylık bir kızım var çok ağladığı için dr a götürdük önce gaz sancısı dediler ısrar edince idrar tahlili yapıldı eritrosit düzeyi 2 çıktı dr taş olabileceğini söyledi yeni doğanda idrar yollarında taş olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Uzak ihtimal taş, testi bir daha yaptırın.