1 aylık hamileyim va hct 37.0 çıktı bide sarılıktan şüphelendiler bebeğime zararı var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Damla HAANIM,SARILIKTAN ŞÜPHELENMELERİ İÇİN BİR TAHLİL YAPILDI İSE BİZE YAZMANIZ GEREK .BUNA GÖRE GÖRÜŞÜMÜZÜ AÇIKLARIZ.Hct testi sonucunuz ise aşırı düşük değil.Şu anda kan yapıcı gıdalar,kuru üzüm,pekmezisakatat gibi size yeterli olacaktır.Önümüzdeki süreçte zaten doktorunuz her hamileye önerildiği gibi size de kan yapıcı ilaçlar verecektir.