1 buçuk sene önce korunmasız ilişkim oldu. Bir müddet sonra kol ve bacaklarımda deri döküntüsü başladı , devlet hastanelerinde cinsel yolla bulaşan hastalıklar için test yapıyorlar mı?

Merhabalar, 1 buçuk sene önce korunmasız ilişkim oldu. Bir müddet sonra kol ve bacaklarımda deri döküntüsü başladı (yaz ayına denk geldiği için fazla güneş ya da kurdeşen olarak düşündüm) sonrasında geçti fakat dirsek ve dizlerimde hala mevcut. Şu an dirsek ve dizlerimdeki egzama sedef benzeri yaralar dışında bi belirti yok. Fakat bu konuyla ilgili çok kuruntu ve panik yapıyorum cesaret edip doktora gitmedim. Enfeksiyon hastalıkları ve mikrobiyoloji kliniğinden randevu aldım (devlet hastanesi) gizlilik için herhangi bi sıkıntı yaşar mıyım, belirti olmasan devlet hastanelerinde cinsel yolla bulaşan hastalıklar için test yapıyorlar mı? Şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Cinsel yönden bulaşan bir hastalıktan çok belirtileriniz ve anlattıklarınız bir cilt hastalığını düşündürüyor.Bir dermatoloji uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.