1 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girdik fakat kızlık zarını bozacak bir şey yapmadık ?

 1 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girdik fakat kızlık zarını bozacak bir şey yapmadık ama ertesi gün iç çamaşırımda kan vardı. bunun sebebi ne olabilir cevaplarsanız sevinirim. kızlık zarına zarar vermiş olabilir miyiz? ve adetim 1 hafta önce bitmişti.

Tahlil.com Cevabı :  Kızlık zarına bir şey olup olmadığı sadece muayene edilerek anlaşılabilir..