1 hafta gecikti dün idrar testi negatif çıktı doğru sonuç vermiş midir yani tekrar tahlil yaptırmalı mıyım ?

Son adet tarihim 26.12.2015 ve 15. 01.16 da sürtünme ile ilişkiye girdim boşalma dışarı oldu ancak bosaldiktan sonra devam ettim adetim 1 hafta gecikti dün idrar testi negatif çıktı doğru sonuç vermiş midir yani tekrar tahlil yaptırmalı mıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Regl gecikmesi devam ederse test tekrar yapılabilir. Ancak bir uzman görüşü ile tahlil yaptırılması çok daha sağlıklı sonuç verecektir.