1 hafta önce sürtünerek ilişki yaşadık benim üstümde kilot ve ince bir tayt vardı onda ise boxer ve şort vardı boşaldı mi bilmiyorum

Merhabalar sevgilimle 1hafta önce sürtünerek ilişki yaşadık benim üstümde kilot ve ince bir tayt vardı onda ise boxer ve şort vardı boşaldı mi bilmiyorum ama eve geldiğimde acızık kahverengi ve kanlı bi sıvı vardı ve kilodum ıslaktı bu durumda hamile kalınırmı ve adetim 5 6 gün gecikti ama bazen oluyor du böyle adetim gecikiyordu ama yinede korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Merak etmeyin bu şekilde hamile kalınması mümkün değildir.Ancak sürtünmenin şidetine bağlı olarak kızlık zarınızda bir zedelenme olabilir.Kanama da buna bağlı olabilir.Bir kadın doğum doktoru bu konuda detaylı muayene yapacaktır.