1 hafta sonra gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile olabilir miyim

Merhaba normalde her ay 27-28 günde bir olan adetim bu ay 30. Ya da 31.gününde oldu.Adetim bittikten bir 1 hafta sonra gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile olabilir miyim, buayki adetmde normal gününde olursa şüphelenmeye gerek kalmaz dimi

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez.Bu durumda hamilelik yoktur.