1 hafta sonra göğüs ağrıları hassasiyeti başladı durum nedir ?

 Hocam iyi günler cahillik diye algılamayın burada sorulan saçma soruları gördüm benimkisi bir endişe nişanlımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik adet tarhinide adet oldu ancak adetten 1 hafta sonra göğüs ağrıları hassasiyeti başladı durum nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünmeli ilişkilerde hamileliğin oluşması oldukça zordur. İlişki sonrası regl görülmüşse hamilelik ihtimali ortadan kalkar. Regl öncesi veya sonrasında vücut hassasiyeti olağandır.