1 haftadır belim ve böbreklerime bıçak saplar gibi ağrılar oluyor.

20 yaşında bir kızım. cevabınız için şimdiden teşekkürler. sürekli böbrek taşı düşürüyorum . 1 haftadır belim ve böbreklerime bıçak saplar gibi ağrılar oluyor. bugün idrar testi yaptırdım . cevaplarsanız sevinirim. ERİTROSİT 57 (0-3).....LÖKOSİT 18 (0-3)......YASSI EPİTEL 25 diğer değerler iyi.

Tahlil.com Cevabı :  İdrarda enfeksiyon olma ihtimali yüksek, kültür aldırıp tadavi olmanız gereklidir..