1 haftadır kasik rahim rahim üstü ve sağ kalcama vuran agrilarim var

Slm regli më 2 hafta var.1 haftadır kasik rahim rahim üstü ve sağ kalcam a vuran agrilarim var .dün beta yaptırdım sonuç 1.20 çıktı adeti yakın zamanda yukselebilirmi

Tahlil.com Cevabı : Zaten adetinze 2 hafta varken gebelik testi sonucuna bakılmaz ancak adet gecikmeniz olursa test takrarlarsınız..