1 haftadır trafik kazası nedeniyle paü yoğun bakımda yatan hastamız var. Doktorlar yaşaması mucize şuanda diyor. Beyin sapı hasarlı olduğu için. Ve beyin ölümü testine başlayamıyorlar sodyum değeri istedikleri gibi olmadığı için

Merhaba. Yaklaşık 1 haftadır trafik kazası nedeniyle paü yoğun bakımda yatan hastamız var. Doktorlar yaşaması mucize şuanda diyor. Beyin sapı hasarlı olduğu için. Ve beyin ölümü testine başlayamıyorlar sodyum değeri istedikleri gibi olmadığı için. Ne demek bu bilgi verir misiniz. Size protokol numarasını versek bilgi verir misiniz acaba?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Acil şifalar dileriz.Beyin ölümü kararı aşaması için için sadece sodyum değeri bir kriter olmayabilir.Birden çok doktorun görüşüyle bu konuda bir karar alınacaktır.