1 haziranda adet olmam gerekirken 7 haziran sabahı şiddetli sancı ve kanamayla dr gittim.

1 haziranda adet olmam gerekirken 7 haziran sabahı şiddetli sancı ve kanamayla dr gittim. daha önce 2 adet gebelik testi yaptım (+) çıktı ancak kan testi sonuçlarım aşağıdaki gibi: yaş:32, bayan beta hcg <2.0 fsh:3.9 Lh: 1.6 Estradiol: 45.58 testesteron: <10 çocuk düşünüyoruz. değerlerim nasıl?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen düşük yapmış olabilirsiniz, şu andaki değerlerinize göre gebelik görünmüyor..