1 nısanda sengılımle yakınlasmstım ama surtunme temas olmadı?

hocam ben 1 nısanda sengılımle yakınlasmstım ama surtunme temas olmadı ama benım o ay adetım gec geldı az ve agrılı oldu bundan sonra 4 kere de adet oldum hamıle zannetmıyorum ama bu aykı adetımı gununde oldum cok az gelıyor ve agrıdan kıvranıyorum ne yapabılırım hamılelık yoktur degılmı ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik yoktur. Bir kadın doğuma muayene olmanda fayda var.