1 nisanda sevgilimle yakınlaştım üstümde çamaşır ve günlük ped vardı pen*si vajinama değmedi ama kasıklarıma boşaldı?

1 nisanda sevgilimle yakınlaştım üstümde çamaşır ve günlük ped vardı pen*si vajinama değmedi ama kasıklarıma boşaldı bundan sonraki adetim 4 gün gecikti ve çok az oldu 9 nisanda kan testim negatif çıktı mayıstaki adetimi de gününde oldum ama simdi benim kasıklarm da şişlik var midemde yanma var hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır anlattığınız durumda hamilelikten söz edilemez.