1 ocakta sürtnme yolyla ilişkiye girdik.partnerim vajnmın üstüne boşaldı.suyla yıkdık?

21 ocakta sürtnme yolyla ilişkiye girdik.partnerim vajnmın üstüne boşaldı.suyla yıkdık ertesi gün hapı kullandım.2 kere adet gördm.fakat bu ay adet görmdm.adet günm her ayın 7si.bir çok kere kan testi yaptırdım hepsinde snç 2.64 çıktı.bazn karnmda kalp atışı hissdyrm.psikolojik mi bu yoksa hmilemym?

Tahlil.com Cevabı : İçiniz rahat olsun. Hamile değilsiniz.