1 yaşındaki kızımın ateşi bir anda yükseliyor sonra düşüyor kan tahlili yapıldı sonuçlar nasıl?

Kızım 1 yaşında ve 8,5 kilo. bir anda ateşi 39'a yükseliyor sonra kendiliğinden düşüyor. acile götürdük kan tahlili yaptılar ama acildeki doktor anlamadı. değerler şöyle Biyokimya: glukoz(bio)=119, Kreatinin=0,3 hematoloji: wbc=15,95 lym=7,77 mono=1,28 neu%=42,7 lym%=48,7 hct=34,8 mcv=76,7 mch=26,9 diğer değerler ise referans aralığında. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulguları var Wbc değerindeki hafif yükseklik de enfeksiyon bulgusu olabilir Glukoz yuksekligi için de doktoruna danışın