10-12 eritrosit, 6-7 lokosit, 4-5 epitel çıktı kendi doktorum sadece ilac yazdı ve gönderdi

merhaba doktorum, benim tahlilimde 10-12 eritrosit, 6-7 lokosit, 4-5 epitel çıktı kendi doktorum sadece ilac yazdı ve gönderdi benim hastalığım nedir bilgil verebilirmisinz. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu geçiriyor olabilirsiniz.