10 aylık bebeğim ara ara öksürüyor öksürdüğü zamanda üşütmüş gibi çok kötü öksürüyor?

10 aylık bebeğim ara ara öksürüyor öksürdüğü zamanda üşütmüş gibi çok kötü öksürüyor dr götürdk çiğerlerinde bir sorun olmadığını alerjik olabilir dedi alerji testi yaptım total ıge 30.29 çıktı referans aralığı tahlilde 0-15 arası diyor ne yapmam lazım

Tahlil.com Cevabı : hafif bir yükseklik var alerjik bir zemini olabilir çocuğunuxzun