10 aylık kızımın sol böbreklerinde rahatsız oldugundan 9 aydır antibiyotik tedavisi görüyor her ay idrar tahlil sonucunda normal çıkıyor?

merhaba.. 10 aylık kızımın sol böbreklerinde rahatsız oldugundan 9 aydır antibiyotik tedavisi görüyor her ay idrar tahlil sonucunda normal çıkıyor.son yapılan tahlilde üreme olduğunu belirtiyor. üroloji doktoru antibiyotik (ampisina)mantar yaptığını belirtiyor.(ampisina) yerine ne kullanılabilir.ph 6.0dansite 1.024renk Sarigörünüm hafif bulanikeritrosit 3lokosit 3yassi epitel her ‎ sahada‎<1üreme oldu 20.000 mlyapılan tahlil sonucu mantardanmı kaynaklanıtor

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonucu bir şey ifade etmiyor, eksik bilgi yazmış olabilirsiniz, kontrol edin, üreme varsa ne ürediği bile belli değil.